iccrom1

Tarptautiniai medinio kultūros paveldo kursai

Pradžia: 2018-04-09

Pabaiga: 2018-06-29

Laikas: 10.00-18.00

Vieta: Oslas, Norvegija

Kviečiame į tarptautinius kursus medinio kultūros paveldo tema (International Course on Wood Conservation Technology (ICWCT)), kurie vyks tik kitų metų pavasarį/vasarą, bet norintys dalyvauti turi pateikti paraiškas jau iki šių metų rugsėjo 30 dienos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šiuos kursus kasmet nuo 1984 m. organizuoja Norvegijos kultūros paveldo direktoratas, bendradarbiaudamas su ICCROM (Tarptautiniu kultūros vertybių restauravimo ir studijų centru) ir Norvegijos mokslo ir technologijų universitetu.

Pagrindinė informacija:

  • Kursai skirti specialistams, kurie jau yra dirbę (bent 3 metus) medinio paveldo išsaugojimo srityje. Iš viso į mokymus atrenkama 20 dalyvių iš viso pasaulio.
  • Būtina mokėti anglų kalbą.
  • Pirmą kartą šie mokymai bus skaidomi į dvi dalis:

2018 m. balandžio 9 – gegužės 11 d.:  5 savaičių trukmės privaloma paruošiamoji nuotolinė mokymų dalis internetu (įvairios užduotys, kurioms reiks skirti bent 5 valandas per savaitę);

2018 m. birželio 4-29 dienomis: 4 savaičių trukmės mokymai Osle (paskaitos, praktiniai užsiėmimai, išvykstamieji vizitai/ ekskursijos).

  • Mokymai nemokami ir apgyvendinimas tas 4 savaites Osle suteikiamas. Pačiam reikia pasirūpinti nuvykimu į/iš Oslo ir pragyvenimo (maisto, vietinio transporto) išlaidomis.

Daugiau informacijos ir paraiškos formą rasite čia: http://www.iccrom.org/wood-conservation-technology-icwct-2018/

Informacinis filmukas: https://www.youtube.com/watch?v=rtyWab6WY8E

 

Informaciją parengė Dalia Stabrauskaitė

EEE finansinio mechanizmo kultūros programų vaovė

Lietuvos Respublikos kultūros ministerija