[ ][3]
Dailidė, arba Patarmės stalioriams, surinktos iš geriausių naujųjų knįgų

Tumėnas, Dominykas

Dailide, arba Patarmės stalioriams, surinktos iš geriausių naujųjų knįgų : su viršum 120 paišinių / Antano Dailidės

[ ][2]
Medžio technologijos kursas

Gravrogkas, Antanas

Medžio technologijos kursas. Atlasas : [2 d.] / inž. A. Graurogkas, Lietuvos universitetas, Technikos fakultetas, Kaunas 1927.

[ ][1]
Medžio technologijos kursas

Gravrogkas, Antanas

Medžio technologijos kursas. Tekstas : [2 d.] / inž. A. Graurogkas, Lietuvos universitetas, Technikos fakultetas, Kaunas 1927.

Restauravimo principai
Restauravimo principai

Švedijos valstybinis kulturos vertybiu apsaugos departamentas

"Restauravimo principai, statybos technologija ir medžiagos". Knygą sudaro straipsnių iš švedų žurnalo „Kulturmiljövård" rinkinys.

20170413_121652
Draugijos bibliotekėlė

Popierinių knygų esančių draugijos bibliotekėlėje sąrašas rengiamas, greitu laiku bus patalpintas šioje skiltyje, atsiprašome už laikinus nepatogumus.

tyrimai
Kultūros paveldo tyrimai

Zilinskas, Robertas ir kiti

Metodinis „Kultūros paveldo tyrimų“ leidinys skirtas šiek tiek siauresnei auditorijai – kultūros paveldo vertybes turintiems asmenims, kuriems reikalinga informacija apie kultūros paveldo tyrimų tvarką ir galimybes Lietuvoje.

gaisrai
Gaisrų prevencija

Jefimovas, Andrejus ir kiti

„Gaisrų prevencijos“ leidinyje kiekvienas ras naudingos informacijos, padėsiančios užtikrinti savo namų ir aplinkos saugumą.

medinio
Medinio namo priežiūra

Bertašiūtė, Rasa ir kiti

Metodinis leidinys „Medinio namo priežiūra“ skirtas kiekvienam medinio namo gyventojui ar valdytojui. Informacija ypač aktuali turintiems senus, istorinę vertę turinčius namus.

13130941_1773326419567516_4936119011915282967_o[1]
Metodinių leidinių serija: „Medinio namo priežiūra“, „Kultūros paveldo tyrimai“ ir „Gaisrų prevencija“

Autorių kolektyvas

Kultūros paveldas ir jo problematika - daugeliui tolima ir sunkiai suprantama sritis. Siekiant šį atstumą mažinti, šį pavasarį išleista metodinių leidinių serija, kviečianti naujai pažvelgti į savo gyvenamąją aplinką ir geriau suprasti jos vertę. Juose patraukliai pateikiama praktinio pobūdžio informacija ir patarimai apie medinių namų priežiūrą, gaisrų prevenciją ir kultūros paveldo tyrimus.