Denkmal_logo_messe

Restauratorių paroda Leipcige

Pradžia: 2016-11-10

Pabaiga: 2016-11-12

Laikas: 10.00-20.00

Vieta: Parodų rūmai, Leipcigas

DENKMAL 2016 – lyderiaujant Europos restauratorių paroda.

Paveldo apsaugos ir restauravimo įvairovė bei iššūkiai, kuriuos šiandien turime, kelia didžiulio ir pagrįsto žinių bagažo, įvairiapusės praktikos, tradicinio amato ir restauravimo technikų poreikį bei drąsą inovacijai.

Nuo 1994 Leipcigas garsėja šiais principais taikomais paminklosaugos parodai, kuri tapo svarbiausia susitikimų bei tarpdisciplinių žinių pasikeitimo vieta šakoje. Paroda rengiama kas antrus metus. Kiekvienas šios Europoje lyderiaujančios parodos segmentas pasižymi aukšta kokybe ir plačiu spektru, dėmesiu jo pobūdžiui, temų įvairove, plačiu pranešimų ir praktinių demonstracijų lauku, „Gyvosiomis laboratorijomis“ (angl.“Living Workshops”), veiklų erdvėmis.

Nuo pradžios šis renginys buvo pozicionuojamas kaip aukščiausio lygio techninės ekspertizės ir tarptautiškumo pavyzdys, drauge su teikiama ypatinga edukacine ir patirties verte. Kiekvienas dalyvaujantis turi galimybę išskirtinėms jungtims, dėl ypatingo parodos dėmesio specializuotoms žinioms ir tinklaveikai, taip dėl verslo ir kultūros sąveikos paminklosaugos ir restauravimo inovacijos link. Specializuotos kompanijų paskaitos ir prezentacijos vykdomos individualiuose stenduose taip pat praturtina šią parodą bei sudaro  dalyvaujančių įmonių įvaizdį.

Leipziger Messe bendradarbiauja su ekspertais organizuojant aukščiausios kokybės kongresus, nacionalinius ir tarptautinius specialistų susitikimus, seminarus, kūrybines dirbtuves, specializuotas kompanijų prezentacijas, panelines diskusijas, skaitlingas apdovanojimų ceremonijas ir specialius šou.

Iki pasimatymo Leipcige ir laukite naujienų iš parodos!

Tuo pačiu metu Leipcige vyks MUTEC – tarptautinė paroda skirta muziejų, parodų eksponavimo technikai.
domimage